Merhaba
Siteme hoşgeldiniz.


1944 yılında tanıştığım hayat treninin, Türkiye'de ve Yurtdışında birçok durağı oldu. Bu süreçte edindiğim mesleki ve hayat tecrübelerimi, tüm insanlarla, özellikle de Türk gençleriyle paylaşabilmem için, çok sevdiğim dostlarım bu web sitesini hazırlamayı önerdiler. Bende bu önerilerini büyük bir memnuniyetle kabul ettim.
Evet, hayatım bir sinema şeridi gibi gözlerimin önünden geçti. Tüm dokümanlar toparlandı. Ve her sayfasından, ayrı ayrı bakış açısı yakalanabilecek bir Kişisel Web Sitesi ortaya çıktı. Sizlerle iletişim kurarak bu siteyi daha canlı tutabilmek ümitlerimle saygılar sunarım.

"Bir babanın oğluna mirası, dünyalıktır, kaleme aldığı kitabı, dünyadır." Tolstoy

Prof.Dr.Murat Aykaç ERGİNÖZ ...

 
 
Basından................ Prof.Dr.Murat Aykaç ERGİNÖZ hakkında, 1980'den bugüne kadar basında yeralan, gazete, dergi ve televizyon haberlerini buradan takip edebilirsiniz.

Resmi Davetiyeler... Prof.Dr.Murat Aykaç ERGİNÖZ, T.C.'nin Cuhurbaşkanlığı ve Başbakanlık düzeyindeki birçok davetine icabet etti.

Gündem Yorumu.... Ülkemizin yetiştirdiği çok kıymetli insanlardan birisi olan, Prof.Dr.Murat Aykaç ERGİNÖZ, Türkiye - Fransa arasındaki, bir kültür elçisi olma misyonu ile, iki ülke arasındaki ilişkilerin son durumunu değerlendiriyor.

 

 

 
 
 
 

Bonjour
Bienvenue à mon site.


Le train de ma vie que j'ai connu en 1944, s'est arrêté dans plusieurs arrêts de Turquie et des pays étrangers. Pour que je puisse partager mon expérience de vie et mon expérience professionnelle avec tout le monde et spécialement avec les jeunes de Turquie, mes amis intimes que j'aime bien, m'ont proposé de préparer ce site. Et moi, j'ai accepté leurs propositions avec un grand plaisir. Oui, ma vie est passée devant mes yeux comme une pellicule cinématographique. Tous les documents sont mis en ordre. De chaque page de ces documents on a pu mettre en vigueur un site personnel dans lequel on pourra partager plusieurs points de vues. Je souhaite communiquer avec vous pour que ce site continue à être en œuvre. Veuillez agréer mes salutations distinguées.

"L'héritage d'un père à son fils est l'argent qu'il lui a laissé, le livre qu'il a écrit, est le monde" Tolstoy

Prof.Murat Aykaç ERGİNÖZ ...

 
 
 

 

 
 
 
muraterginoz.com 2004 © | Tüm hakları saklıdır.
NRG Bilişim
 
 
</body> </html>